Slevy na dovolenou

Levná dovolená u moře – našli jsme pro vás slevy více než -50 %

Levná dovolená u moře

Rádi byste se letos vydali na dovolenou k moři, ale nemůžete za ni utratit majlant? Čtěte dál a dozvíte se, kam se dá z Česka vycestovat a mít jistotu, že vaše dovolená u moře bude levnější o desítky procent.

Bulharsko

V Bulharsku je levně a nejen proto si tuto zemi u Černého moře Češi opět zamilovali. Výhodně vyjde nejen samotná dovolená, ale i jídlo a další služby. Týdenní zájezd do Bulharska dokážete s trochou štěstí sehnat již od 5 000 Kč.

TIP NA SLEVU: Srovnali jsme pro vás slevy na dovolenou v Bulharsku a našli slevy více než 50 %.

 

Egypt

Nádherné teplé počasí, spousta starověkých památek a průzračné moře lákající k potápění. Tak přesně to vás čeká na dovolené v Egyptě. Služby jsou na velmi dobré úrovni a za skvělé ceny. All-inclusive se jako last minute dá sehnat od skvělých 10 tisíc korun!

TIP NA SLEVU: Prohledali jsme nabídky cestovek a slevy na dovolenou v Egyptě se aktuálně šplhají až k -60 %.

 

Chorvatsko

Chorvatsko je tradičně rájem českých turistů a jedná se o jednu co se týče vzdálenosti nejdostupnějších destinací u moře. I když je poslední roky v Chorvatsku o něco dráže, než jsme byli zvyklí, stále se dá dovolená pořídit od neuvěřitelných 3 tisíc korun za týden na osobu.

TIP NA SLEVU: Všechny slevy na dovolenou v Chorvatsku jsme pro vás porovnali v našem srovnávači slev. Nejvyšší sleva je nyní -59 %.

 

Turecko

To, že je Turecko země, kde si můžeme dovolit opravdu luxusní dovolenou za skvělé peníze, je velmi dobře známo. Takže pokud jste v Turecku ještě nebyli, určitě mu dejte šanci. Týden v Turecku s all inclusive seženete již od osmi tisíc korun.

TIP NA SLEVU: Vypátrali jsme, že největší slevy na dovolenou v Turecku jsou nyní až -60 % z ceny zájezdu.

 

Řecko

Řecko je další velmi oblíbenou destinací, kde se dá pořídit levná dovolená u moře. Ohromí vás krásnými plážemi a především fenomenální řeckou kuchyní. Dovolenou u moře v Řecku můžete mít již od 10 tisíc korun.

TIP NA SLEVU: Slevy na dovolenou v Řecku se nyní pohybují až do -59 %.