Slevy na dovolenou

Kam vyrazit na dovolenou v roce 2020?

Kam vyrazit na dovolenou v roce 2020

Vybíráte dovolenou na příští rok a hledáte inspiraci, kam se vydat? Sestavili jsme žebříček 10 nejkrásnějších destinací pro dovolenou v roce 2020. Navíc vám poradíme, kde najít ty nejlevnější first minute nabídky a ušetřit i desítky procent z ceny dovolené.

Turecko

Krásná země s vůní orientu a báječným jídlem vás pohltí svou nezaměnitelnou atmosférou. Čeká na vás teplé moře, písečné pláže a luxusní resorty s all-inclusive za přijatelné ceny.
Podívejte se také na slevy na dovolenou v Turecku.

Zanzibar

Navštívit tento překrásný tropický ostrov v Indickém oceánu doporučujeme nejen v létě. Zanzibar je totiž ideálním místem, kam utéct před zimními mrazy. Navíc ceny zájezdů do Zanzibaru i ceny jídla a pití jsou zde velmi příznivé. Tak co, už se vidíte s koktejlem v ruce ležet na lehátku na pláži?

Slovinsko

Proč vás letos posíláme právě do Slovinska? Protože tato malebná zemička má vše, na co si jen vzpomenete – hory, moře, řeky, historická města, hrady, jeskyně… a to vše v dojezdné vzdálenosti z Česka. Pokud jste dosud vnímali Slovinsko jen jako průjezd do Chorvatska, je na čase to změnit.

Spojené Arabské Emiráty

Jedna z nejbližších skutečně exotických destinací, kam se dá schovat před studenou evropskou zimou, jsou Spojené Arabské Emiráty. Slunce zde svítí neskutečných 300 dnů v roce a a najdete zde i jedny z nejluxusnějších hotelů i restaurací na světě. Celkově jsou zde služby a zábava na špičkové úrovni.
Než vyrazíte, srovnejte si slevy na dovolenou ve Spojených Arabských Emirátech.

Řecko

Dost možná jste v Řecku už byli a ohrnujete nosík nad tímto naším tipem. Ale řecké ostrovy jsou zkrátka krásné a rozlehlé. Co se letos vydat třeba na ostrov Milos? Loni vyhrál cenu Nejlepší ostrov Evropy.

Maledivy

Maledivy jsou doslova tropickým rájem na zemi s neskutečně čistým a průzračně modrým mořem. Maledivy má na svém seznamu míst – kam se v životě alespoň jednou podívat – nejeden turista. Jste-li na tom stejně, možná letos je ten pravý čas si je konečně odškrtnout.
Podívejte se na slevy na dovolenou na Maledivách.

Srí Lanka

Nádherné hory, čajové plantáže, sloni, potoky s vodopády… to vše vás čeká na Srí Lance. Byl by hřích na tomto ostrově v Indickém oceánu jen polehávat na pláži. Srí Lanka je ideální pro všechny cestovatele, kteří chtějí zažít dobrodružství na vlastní kůži.