Slevy na dovolenou

Sleva $15 na ubytování přes Booking.com

Sleva na ubytování přes Booking.com

Chcete získat slevu na ubytování v hotelu rezervovaném přes Booking.com? Máte ji mít! Ubytování si takto mohou zlevnit dokonce i již registrovaní uživatelé, takže neváhejte a přečtěte si následující návod, jak na to.

SLEVA: $15 bude vaše, když přejdete na Booking.com přes následující odkaz.

Slevu na Booking lze využít při objednávce ubytování alespoň za 2 239 Kč.

TIP NA DALŠÍ SLEVU: Využijte slevu na 20 % na dovolenou v temínech v lednu až březnu 2020 přes Booking.com.

Jednoduchý návod, jak uplatnit slevu

Přinášíme vám ověřený postup, co si ohlídat, aby vám sleva neutekla. Když ubytování vybíráte delší dobu a máte otevřených více oken se stránkou Bookingu nebo přicházíte na Booking z dalších webů nebo z reklamy, může se stát, že sleva z košíku zmizí a vy si toho nevšimnete. (S čímž máme bohužel sami zkušenosti).

  1. Klikněte na odkaz, zobrazí se vám následující okno.

2. Vyberte si ubytování a pokračujte v běžné rezervaci. Aktivování slevy poznáte podle ikonky s dárkem v horní části webu.

3. To, že se sleva skutečně aplikuje na vaši objednávku si ještě jednou ohlídejte při vyplňování osobních údajů v levém dolním rohu.

4. Dokončete svou rezervaci. Booking vám během následujících 30-60 dnů po ukončení pobytu zašle email s bližšími informacemi k obdržení vaší odměny.

5. Sleva je následně vrácena zpět na vaši platební kartu (nezapomeňte si ji zadat v Nastavení) nebo se nahraje do Moje Peněženka ve vašem Booking účtu, kde ji pak budete moci využít jako kredit na další cestu.

Slevu je možné využít i na již existující (nejen nové) Booking.com účty. Můžete ji však použít pouze jednou z jednoho účtu na Bookingu.
Uplatnili-li jste podobnou slevu v minulosti, zkuste ubytování se slevou zarezervovat na nový účet, svého partnera nebo spolucestujícího.